Широкий вибір якісних дверей, вікон та меблі за найкращою ціною у Львові. Виготовляємо двері з натурального дерева під замовлення!

  • Двері вхідні 149

Двері вхідні. Комплектація серії “КОТЕДЖ” розмір дверей 1200*2030мм Відкривання – Праве (правою рукою на себе). Рама: Профільна труба, рама з четвертю (50*40+50*30), товщина коробки – 92 мм.Сталевий лист 2 мм + терморозрив, товщина полотна 96мм. Накладки: сендвіч-панель внутрішня – 21 мм, сендвіч-панель зовнішня – 21 мм. (Зверху оцинкований лист сталі з полімерним покриттям). Утеплення: полотно – МІНВАТА + пінополістирол; рама – мінвата. Ущільнювач: 2 контури. Поріг – нержавіюча сталь. Петлі -3 шт. Антизрізи – 2 шт.Замки:нижній – KALE циліндровий + ручка на розеті+ циліндр Шерлок НК (55*55) k/t + втоплена броненакладка. Верхній – KALE сувальдний . Фурнітура в кольорі SN..Вічко в моделях без склопакету. Металева лиштва на зовнішню сторону.

Ці двері ідеально підходять для встановлення у вуличних умовах. Принципово новий тип обробки (Сендвіч-панелі) не дає волозі й низьким температурам проникнути у Ваш будинок. Оцинкований лист сталі з полімерним покриттям назавжди позбавить Вас від вздуття (що завжди буває з МДФ накладками з часом і в результаті впливу агресивного середовища). Також додатково в цій моделі реалізована технологія “Терморозрив” (додатковий шар ізоляції, який розділяє дверний блок на дві частини й значно зменшує теплообмін між ними), за рахунок чого запобігає появі конденсату й відповідно намороження всередині приміщення. Усі склопакети серії “Котедж” виконані по багатошаровій технології Триплекс (як автомобільне лобове скло). Що це дає: – підвищує зламостійкість – Триплекс важче розбити;– логістично адаптовані – не тріскає при перевезенні;– стійке до перепадів температур за рахунок багатошарової технології + двокамерний склопакет.Це теплі двері: в середині полотно заповнене мінеральною ватою та пінополістиролом. Коробка теж утеплена мінватою. Поріг виконаний із нержавіючої сталі, що збільшує термін експлуатації Ваших дверей. Двері серії «Котедж» сертифіковані та мають клас вогнестійкості ЕІ 30.

Двері вхідні 149

  • Модель: 149
  • Наявність: Є в наявності