• вікно КВЕ

Системи KBE характеризуються справжньою німецькою якістю, надійністю та винятковими технічними рішеннями. Продукція на всіх етапах своєї життєдіяльності, починаючи з сировини і завершуючи готовими конструкціями, відповідає найвищим вимогам якості, затвердженим Європейським Союзом.  Профілі, які постачаються  на український ринок, виготовляються на підприємствах в Берліні та Запоріжжі за унікальною безсвинцевою технологією greenline, безпечною для здоров’я людини та навколишнього середовища.

-          фурнітура:  Winkhaus активпілот з мікровентиляцією, мікроліфтом та блокуванням повороту ручки та Axor з мікровентиляцію (без блокування повороту ручки)

-          Підвіконний профіль укомплектований термобар’єром для запобігання продування «під вікном».

-          комплектується заглушкою штапікового пазу на відкривних конструкціях в нижній частині вікна

 

·           Профільна система КБЕ Класика універсальний і економічний варіант при будівництві нових будівель та реконструкції вже існуючих. Система підходить для житлових приміщень, а також рекомендована для дитячих і медичних установ. Практичність "КБЕ Класика" не залишає сумнівів: профіль не змінює своїх характеристик на сонці, не жовтіє, не деформується, не розбухає від вологи, не розсихається, не вимагає фарбування, легко миється.

·           Профільна система КБЕ Баланс  - нова система для об'єктного будівництва, що поєднує в собі переваги профілів з монтажною глибиною 70 мм і привабливу ціну. Вигідна пропозиція для корпоративних замовлень і організації оптимального виробництва.  Екологічний склад пластику (рецептура "greenline")

·           Профільна система КБЕ Оптімаіконна 6-ти камерна система шириною 70 мм. Володіє підвищеною тепло- і звукоізоляцією, досконалої геометрією. Завдяки збільшеній ширині профілю і п'ятикамерної конструкції профілів рами і стулки, віконний профіль «КБЕ Оптіма» має покращені теплоізоляційні характеристики, що відповідають сучасним європейським нормам з енергозбереження.

·           Профільна система нового покоління KBE 76 AD – це найсучасніша інноваційна розробка, поява якої є виправданою в рівній мірі в технологічному та ринковому відношенні.


Більш детальну інформацію стосовно вартості та проведення робіт ви можете дізнатись, зателефонувавши нам або відвідавши офіс