Комбіновані Екошпон КОРФАД

За своєю суттю, сучасні ламіновані міжкімнатні двері являють собою комбінований виріб, який виготовляється з декількох різних матеріалів - саме звідси і випливають її основні переваги.

Конструктивно дані двері можна розділити на кілька частин.

1. Дерев'яний каркас. Каркас комбінованих дверей виготовляється з так званого клеєного бруса - це обрізки, які з'єднуються один з одним за особливою технологією, що надає деревині здатність меншою мірою реагувати на зміну вологості і температури.

2. Наповнювач - він служить в деякому роді тепло- і звукоізоляцією і являє собою гофрований картон
3. МДФ накладки. По суті, це пресована деревна, поєднана в цілісний лист за допомогою клею і пресування під впливом високих температур. Такий накладці можна надати будь-яку форму і структуру

4. Захисний-декоративний шар - це найтонша декоративна плівка, на зразок самоклеючих шпалер під дерево. У деяких випадках вона може об'єднуватися разом із захисним шаром ламінату і являти собою єдине ціле. Така плівка наноситься на двері шляхом температурно-вакуумного способу.

Таке комбінування приносить свої результати – ламіновані двері є довговічними, стійкими до пошкоджень, змін температури і вологості. Переваги комбінованих дверей:

1. Необмежена відтворюваність екошпону, сталість кольору і текстури на всіх компонентах на протязі тривалого часу, незалежно від партії. Кожен зразок кольору і текстури кодований. 2. Висока стійкість до вологи. Ламіновані двері не втрачають своєї форми ні в сухих, ні у вологих приміщеннях.

3. Легкість в обслуговуванні, чистити двері з екошпону можна будь-якими рідкими засобами побутової хімії.

4. Більш висока стійкість до стирання та механічних пошкоджень. Домашні тварини не зможуть зашкодити ламіновані двері.

5. Збереження лісових масивів.