Шпоновані НСД

Гарною альтернативою дверей з масиву дерева, виступають шпоновані міжкімнатні двері. В них і вигляд привабливий, і ціна доступна і кольорова гамма широка, і по натуральності вони не уступають дерев’яним. Ми оцінюємо всі ці фактори і часто робимо вибір як раз на корить такого виду дверей. Не сперечаємось, а навіть підтверджуємо, що це правильний вибір, особливо коли необхідно зекономити на дверях, бо масив дерева коштує в рази дорожче.

Взагалі шпон – це лист дерев’яної породи, який має мінімальну товщину. Шпону притаманна натуральна структура та малюнок, ось чому міжкімнатні шпоновані двері виглядають так як з цільного масиву. Такими листами обшивають верх конструкцій, виготовлених з чорнового дерева. Завдяки використанню листів шпону, можна створити натуральний та природний вигляд будь якого предмету. Перевагами шпонованих виробів були мала вага, а також те, що з проходженням тривалого часу такі речі не покривались тріщинами.

Шпоновані двері володіють такими перевагами:

1. Невелика маса конструкції. Це дещо спрощує їх використання, установку або заміну.

2. Низький рівень поглинання вологи, тому вони не будуть втрачати свою форму, коробити. Застосовувати такі конструкції можна навіть у лазнях.

3. Хороша міцність. Незважаючи на те, що міжкімнатні шпонируемие двері виробляються в основному з м'яких деревних порід, вони можуть відмінно протистояти механічним ударам або навантажень.

4. Доступна вартість. Саме з-за цього шпоновані двері користуються попитом.