Про Вікна та Двері

Вікна та двері

         Новітні технології дозволяють сьогодні виготовляти екологічно безпечні вікна та двері з високими експлуатаційними характеристиками. Наша компанія випускає високотехнологічні вікна та двері з якісного дерева та металопластику. Ми допоможемо не лише захистити житло, а й створити затишок у Вашій оселі.  

         Сучасні вікна володіють здатністю зберігати тепло. В умовах постійно зростаючих цін на енергоносії сьогодні, як ніколи, виникає потреба у збереженні тепла. Дерев’яні віконні конструкції, за умов відсутності опалення, дозволяють зберігати тепло у приміщені, навіть при мінусовій температурі надворі. Зокрема, дерев’яні вікна мають чудові ізоляційні властивості, захищають від промерзання та утворення водяного конденсату. Окрім цього, такі вікна не накопичують електростатичного заряду, а тому не притягують пил і бруд. Прозорі лаки та тонуючі матеріали для захисту деревини дозволяють підкреслити структуру та природну красу дерева.

         За бажанням клієнтів, на вікна та двері встановлюється протизламна фурнітура, котра витримує суттєве навантаження та перешкоджає відмиканню вікон ззовні, а також ударостійкі склопакети, механічна міцність котрих у 4-5 разів більша, ніж у звичайних. У комплектації наших виробів використовується лише якісна та запатентована фурнітура, виготовлена з нержавіючих металів. Окрім основного поворотно-відкидного комплекту фурнітури ми пропонуємо різноманітні додаткові аксесуари, котрі збільшують функціональні та захисні властивості наших виробів (обмежувачі, засувки, запобіжники, підсилювачі петель, механізми щілинного провітрювання тощо).

         Двері вже давно стали невід’ємною частиною інтер’єру. Саме вони розповідають про статус, вподобання та смак господарів дому. Сьогодні ринок дверей пропонує широкий вибір виробів з натуральних матеріалів. Великої популярності набули двері з масиву сосни за рахунок відносно невисокої вартості матеріалу. Двері, виготовлені з масиву благородних порід, приміром, червоного дерева, стали обов’язковим елементом інтер’єру елітного будинку. Ці двері, як правило, представлені у стилі, котрий поєднує у собі класичний дизайн та природну красу натурального дерева. 

         Різноманітні технології виготовлення дозволяють створювати неперевершені вікна та двері, які задовольнять, навіть, найвибагливіших клієнтів. Ми виготовляємо вікна та двері, котрі надійно захистять Вашу оселю, створять затишок і збережуть тепло.